MISS LIBERECKÝCH LISTŮ 2013


Kadeřnický tým Salonu Trynity česal finalistky soutěže na finálovém večeru v Grandhotelu Zlatý Lev 28.03.2013.
 

Galavečer v Salonu Trynity - 11/2012

Dne 22. listopadu 2012 se uskutečnil 4. ročník již tradiční a velmi oblíbené akce - Galavačer v Salonu Trynity.
 

Bavorské mistrovství kadeřníků 2012 Norimberk - 10/2012


Salon Trynity znovu exceloval. Maria Andrášková opět na stupních vítězů!

Jako vítězka soutěže INSPIRACE 2013 (3. místo), která se už potřetí konala v rámci veletrhu World of Beauty & Spa Podzim 2012 v pražských Letňanech, získala Maria Andrášková kromě hodnotných cen také možnost reprezentovat 21. října 2012 Českou republiku na Bavorském mistrovství kadeřníků – mezinárodní kadeřnické soutěži při doprovodném odborném veletrhu HAARE 2012 na výstavišti v Norimberku, což je akce, kterou již více než 20 let pořádá Zemský cechovní svaz bavorského kadeřnického řemesla (LIV) a NürnbergMesse. Maria Andrášková se přihlásila do dvou kategorií.

V první kategorii Sonderklasse Damen Fashion bylo jejím úkolem vytvořit dámský denní a večerní účes z dlouhých vlasů. Posuzoval se účes a barva vlasů. Oba účesy česala ve stylu Patrica Camerona. Denní účes byl jednoduchý - hladký vršek rozpuštěných vlasů přecházel do zvlněných konců. Stylový večerní účes vytvořila vyčesáním vlasů dohladka do klasického bobu ozdobeného pramínky vlasů a doplněného netradičně stočenou přední partií vlasů. U obou účesů použila kombinace barev v přírodních studených odstínech. V této kategorii obsadila Maria Andrášková 2. místo.

Ve druhé kategorii Trend Award Damen bylo jejím úkolem vytvořit dámský trendový účes a během další sedmi minut ho přečesat do úplně jiné podoby. Zde se posuzoval střih a barva vlasů + celková změna vizáže. V této kategorii obsadila Maria Andrášková 4. místo.

V obou kategoriích byl kladen důraz na celkový dojem a to včetně oblečení.

Konkurence byla veliká, ale šéfová Salonu Trynity opět zazářila.

ÚČES - Maria Andrášková, Salon Trynity
MAKE-UP - Salon Trynity
 

Casting soutěže LOOK BELLA 9/2012


Salon Trynity opět v terénu!

V září jsme zajišťovali účesy a make-up soutěžících na castingu LOOK BELLA 2012 v OC Forum Liberec.
 
ÚČESY - Maria Andrášková, Violeta Stříbrná, Marina Foktová, Salon Trynity
MAKE-UP - Salon Trynity
 

INSPIRACE 2013 9/2012

INSPIRACE 2013
3. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM
Jedna z největších a nejprestižnějších soutěží v ČR.

Nejen že jsme potěšeni z naší účasti, dokonce jsme obsadili vítěznou pozici!

MARIA ANDRÁŠKOVÁ, profesionální kadeřnice a majitelka Salonu Trynity, VYHRÁLA 3. místo v soutěži INSPIRACE 2013, která se uskutečnila 8.9.2012 na mezinárodním kadeřnickém a kosmetickém veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v Praze.

Z velkého počtu zúčastněných kadeřnic a kadeřníků z celé ČR byla Maria Andrášková vybrána jako třetí finalistka a postoupila v soutěži dále, aby „life“ na pódiu předvedla mezinárodní porotě své umění a soutěžní účes za pouhých 20 minut.

Získala 3. MÍSTO a uznání poroty i ostatních soutěžících.

ÚČES - Maria Andrášková, Salon Trynity
MAKE-UP - Salon Trynity

SOUTĚŽNÍ FOTO - Aleš Funke
 

Produktové školení TIGI a Trinity 8/2012


Koncem srpna se v Salonu Trynity uskutečnilo produktové školení značek TIGI a Trinity. Trinity představila exkluzivní barvy na vlasy a TIGI nás ohromila jedičnečným stylingem. A co jsme se dozvědli?
 
Vlasová kosmetika TIGI je mezinárodní společnost, spolupracující s kadeřníky z celé zeměkoule pro získání nejposlednějších a nejaktuálnějších TOP stylů. Výrobky kosmetiky TIGI pro muže i ženy jsou obdařeny skutečnou a ohromující vůní a účinkem. Ta vůně Vás dostane! Kosmetika TIGI je používána nejen profesionálními kadeřníky, ale i jejich klienty doma. TIGI ale není jen o produktech – je o sdílení společných myšlenek a inspiraci. TIGI je způsob života ...

Motto: Vzdělání je postoj. To je základní postup pro vaši budoucnost. Poslouchání, sledování a učení je zážitek, který má za následek osobní zisk.

Vysoce účinné přípravky vlasové kosmetiky TIGI byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a představují rozsáhlý sortiment produktů, které odrážejí všechny nejnovější trendy, styly a vlivy celebrit!
 
Každý výrobek vznikl pro konkrétní potřeby. Anthony Mascolo, mezinárodní kreativní ředitel TIGI a trojnásobný vítěz British Hairdresser of the Year, celosvětově uznávaný jako jeden z nejkreativnějších kadeřníků, postrádal pro svou práci, zejména při focení a při přehlídkách, správné přípravky. Takové, které by na vlasech ukázaly nový vzhled, novou strukturu. A tak začal vývoj progresivních stylingových výrobků. Postupně se vyvinuly dnešní tři řady péče - Bed Head, Catwalk a S Factor.
 
Bed Head představuje výrazný styling zaměřený hlavně na módní trendy a nápadité účesy.
Catwalk s řadou přípravků pro posílení vlasů plných objemu a především pro krásné vlny v glamour stylu je vyhlášený mezi profesionály, jelikož i na rovných vlasech dokáže rozpoutat vlnobití.
S Factor představuje čirý luxus, především pro milovníky krásných, hladkých a lesklých vlasů. Hlavním kouzelníkem celé řady je Smoothing Lusterizer, který v mžiku vykouzlí hladké a perletí se lesknoucí vlasy.
 
Všechny výrobky TIGI splňují rovněž podmínku, aby si s nimi i naprostý laik hravě a rychle poradil. Doma lze pak lehce reprodukovat účes jako od kadeřníka. Dobrou zprávou je také to, že TIGI netestuje na zvířatech.
 

Den otevřených dveří 5/2012


Stalo se již tradicí, že začátkem léta pořádáme spciální akci věnovanou našim zákaznicím a zákazníků. A tak dne 3.5.2012 proběhl další ročník zákaznicemi tak velmi oblíbené akce - Den otevřených dveří v Salonu Trynity.

Během celého dne jsme poskytovali bezplatnou konzultaci s našimi pracovníky ze všech oborů. Na programu byly ukázky kadeřnických prací, prezentace našich služeb i přednáška o nové technologii ageLOC - ukázka galvanické žehličky na obličej.
 

Galavečer - 12/2011


Dne 7.12.2012 proběhl 3. ročník již tradiční akce Galavečer Salonu Trynity.
 
Salon Trynity představil novou kolekci střihů na rok 2012. Hosté mohli po celý večer ochutnávat a kupovat vína a jiné produkty z vinotéky Spiritus Vinus. Přehlídky modelů italské značky Missingale Fashion a modelů z obchodu Elisa Fashion měly veliký úspěch a většinu předváděných modelů si hosté na místě zakoupili. Dermic High Technology zaujal ukázkami kosmetického ošetření a představil své služby, které od té chvíle Salon Trynity nabízí. Na závěr programu proběhla kadeřnická show v rytmu Pomády. Každý host obdržel pozornost pořadatelů akce v podobě malých dárečků.
 

Den otevřených dveří - 6/2011

 
Každý rok na jaře nebo v létě pro Vás pořádáme den otevřených dveří. Je to velmi oblíbená akce, při které se Vám naši pracovníci plně věnují, představují Vám novinky ze svých oborů, zodpovídají Vaše dotazy a také doporučují nejvhodnější přípravky nebo procedury. V tento den je také možné si některé vybrané procedury vyzkoušet zdarma.
 

Druhé vstupní školení Alter Ego Italy - 5/2011


V květnu 2011 proběhlo produktové doškolení majitelky salonu, Marie Andráškové. Tehdy se také stala jedním ze šesti technologů pro ČR a SR.
 

První vstupní školení Alter Ego Italy - 1/2011


Na začátku roku 2011 jsme ukončili naši spolupráci s Tomášem Kotlárem a přestali jsme fungovat jako franchisa. Odmítli jsme nadále používat výrobky MATRIXU a rozhodovali jsme se mezi nepřeberným množstvím značek profesionální vlasové kosmetiky. Naprosto nás uchvátily výrobky značky ALTER EGO Italy. Od března 2011 se smíme pyšnit titulem Ambasador Salon Alter Ego Italy.
 

Otevření nové provozovny - 6/2010


V červnu 2010 jsme za osobní účasti a podpory Tomáše Kotlára otevřeli a oficiálně zahájili provoz v nových prostorách v ulici Chrastavská, Liberec II - Nové Město. Představili jsme rovněž naši kolekci účesů jaro/ léto 2010 a úspěšně vykročili do nové etapy naší kariéry. Ať se daří.