Služby VPC TrynityMezi obory naší činnosti patří:

Vzdělávání
Pořádáme rekvalifikační kurzy KADEŘNÍK/ KADEŘNICE (69-071-H)které jsou akreditované MŠMT ČR a po jejich ukončení vydáváme POTVRZENÍ o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. V souladu se zákonem je kurz zakončen PROFESNÍ ZKOUŠKOU před autorizovanou osobou. Absolvent kurzu je pak oprávněn hned získat živnostenský list. Nabízíme také možnost návazného studia v podobě pokračovacích kurzů ŘÍZENÁ KADEŘNICKÁ PRAXE a KADEŘNÍK SPECIALISTA.

Školení
Školicí středisko našeho centra provádí školení v oboru kadeřnictví a to pro kolegy, kteří již pracují, ale rádi by se zdokonalili. Dále ovšem provádíme školení pro širokou veřejnost. V tomto případě jsou to tedy kurzy zájmové.

Poradenství
Poradenská činnost centra se člení do dvou kategorií. Jednak jde o poradenství v oblasti krásy a péče o tělo pro kolegy z oboru kadeřnictví, prodlužování a zahušťování vlasů, rasta a francouzských copánků, manikúry, pedikúry, vizážistiky a prodlužování a zahušťování řas. A druhou kategorií je poradenství pro začínající podnikatele v oborech krásy a péče o tělo.