Pokračovací kurz KADEŘNÍK SPECIALISTA
Master kurz KADEŘNÍK SPECIALISTA (KS - 80)

Absolvovali jste kadeřnický rekvalifikační kurz nebo učební obor Kadeřník/kadeřnice a zvládáte již bez problémů základní a klasické metody a techniky? Nebo se vracíte po delší době ke kadeřnickému řemeslu a potřebujete se zorientovat v nejnovějších trendech a postupech? Nabízíme Vám možnost nadstavbového studia. Kurz KADEŘNÍK SPECIALISTA je zaměřen na seznámení se, trénink a zdokonalení se v nejmodernějších trendech a technikách. Tento kurz je rozdělen do 4 bloků dle témat a jejich nácvik v praxi. 

Komu je kurz určen:
Kurz je vhodný pro absolventy rekvalifikačních kadeřnických kurzů i učebních oborů Kadeřník/kadeřnice, kteří perfektně zvládají základy kadeřnického řemesla a chtějí se naučit nejmodernějším technikám, speciálním postupům a nejnáročnějším kombinacím různých kadeřnických úkonů. Kurz je zaměřen na samostatnou práci.

Témata: 
  1. Mytí, regenerace vlasů, masáž hlavy, tvarování a konečná úprava vlasů
  2. Střihy - dámský, pánský
  3. Barvení a melírování
  4. Tvorba společenských účesů
Vstupní předpoklady:
  1. věk nad 16 let, u neplnoletých uchazečů je podmínkou přijetí souhlas zákonného zástupce
  2. dobrý zdravotní stav - doložit potvrzením od praktického lékaře
  3. zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - vystaví praktický lékař

Požadavky na uchazeče Náplň kurzu Co si z kurzu odnesete Charakteristika kurzu
Vzdělání v oboru Kadeřník Konzultace  Certifikát o absolvování kurzu Cena: 15.000,- Kč
(osvědčení, výuční list) Řešení problémů z praxe Nové zkušenosti a poznatky Délka kurzu: 1 měsíc (80 h)
  Samostatná práce pod dohledem Zlepšení svých dovedností Docházka: denní - 4 h/ den
    Jistotu a sebevědomí Kurz probíhá v pracovní dny


Cena kurzu KADEŘNÍK SPECIALISTA = 15.000,- Kč.
Délka kurzu je 1 měsíc s denní docházkou 4 h/ den vždy v pracovní dny po dohodě s lektorkou.
Cena zahrnuje certifikát, 
studijní podklady a veškerý spotřebovaný materiál.

Kurz je zakončen závěrečnou zkoušku - praktická část předvedení.

V tomto kurzu vyučujeme nejnáročnější a nejmodernější techniky střihů, barvení, odbarvování, melírování, preparace, tvarování a konečné úpravy i společenských účesů. Naučíte se správně zvolit a doporučit vhodné účesy a vlasovou péči i správně zvolit vhodné kadeřnické přípravky, nářadí a pomůcky a dobře organizovat práci v kadeřnictví.
 
Profil absolventa:
Absolvent kurzu je dokonale připraven pro profesi KADEŘNÍK/ KADEŘNICE i podnikání v oboru. Absolvent se uplatní v povolání kadeřník/ kadeřnice při poskytování profesionálních kadeřnických služeb ve středně velkých i malých provozovnách, studiích a salonech. Absolvent bude zhotovovat dámské (i společenské a svatební), pánské a dětské účesy vhodně zvolenými technologickými postupy a v souladu s individuálním přáním zákazníka, estetickými požadavky, módními trendy, bezpečnostními a hygienickými předpisy, dále bude schopen vytvářet speciální, individuální, módní a kreativní střihy. Absolvent se v rekvalifikačním kurzu naučí technice mytí, masáže hlavy a regenerace vlasů, barvení, odbarvování, tónování a melírování vlasů, holení a barvení vousů a zhotovování vodové a trvalé ondulace. Bude poskytovat poradenské služby z hlediska ošetřování vlasů a návrhu na konečnou úpravu vlasů do módního účesu.