Ultrazvuková vlasová žehlička


Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, které sklidilo velký úspěch po celém světě. Ultrazvuková žehlička je ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů. Používá se na zdravé i poškozené, mokré i suché vlasy a je vhodná i na keratinovou léčbu vlasů. Pomocí ultrazvuku se šetrně (za studena) vpravují do vlasu regenerační a rekonstrukční přípravky, zejména však kondicionéry, masky a séra.

Spojením práce ultrazvukové žehličky s vhodnými produkty docílíte: 
  • urychlení působení kúry;
  • výživa vlasů zevnitř;
  • urychlení obnovení a rekonstrukce poškozených vlasů;
  • omlazení a oživení barvených vlasů;
  • zmírnění projevů ztráty a vypadávání vlasů;
  • vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.

ČASTO KLA DENÉ OTÁZ KY

PROČ BYL TENTO NÁSTROJ VYROBEN?
Nevýhody olejových kúr a barvení vlasů jsou známy. Absorpce oleje nebo pigmentu není vždy kompletní a tak se vlasové kutikuly ne vždy kompletně uzavřou. To způsobuje, že vlasy nevypadají lesklé a hebké. Zahřívání vlasu vždy určitým způsobem poškozuje vlas. Působením tepla se vlasové kutikuly rozšiřují, následkem čehož dochází ke ztrátě hydratace vlasu a vlasových proteinů. Pomocí této žehličky je absorpce kúry vyšší o 40 až 60%.
 
NA JAKÉM PRINCIPU FUNGUJE DLOUHÝ INFRAČERVENÝ PAPRSEK?
V nemocnici používají doktoři infračervené paprsky na doléčení zranění s perfektním efektem a bez pocitu bolesti. U ultrazvukové žehličky se používají infračervené paprsky na vyléčení zničených vlasových vláken a stimulaci recyklace krve ve vlasových konečcích tak, aby vlas byl zdravější a více vyživen. Elementární aminokyseliny se vytvářejí z ambipolárního světla 68000 Hz (vlnová délka 68000m) a při působení vlasového proteinu. Vzniká tak nové aminospojení, které obnovuje elasticitu vlasového vlákna. Vlas tak vypadá znovu krásně zdravý, lesklý a ohebný.
 
JAK FUNGUJE ULTRAZVUK?
Molekula vody existuje ve třech skupenstvích: pevném (pod 0°C), kapalném (za normální teploty), plynném (nad 100°C). Zařízení s vibrujícími magnetickými vlnami může vodu změnit do plynného skupenství přímo a změnit strukturu molekul při normální teplotě. Pomocí dynamických magnetických vibrací 36000 krát za sekundu ultramikromolekuly vody a proteinu nebo jiné výživy pronikají přímo do kortexu (vlasového jádra).
 
JAK FUNGUJE INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ A ULTRAZVUKOVÉ VLNY DOHROMADY?
S ultrazvukovými vlnami je výživa a pigmenty vstřebávána do vlasu efektivněji a s pomocí dlouhých infračervených paprsků je poškozené vlasové vlákno obnoveno okamžitě. Vyživujete tak vlas zevnitř a opravíte zvenku, což zajistí nejen zvýšenou elasticitu a prevenci před lámáním vlasových konečků, ale i lepší a rychlejší absorpci výživy.
 
KOLIK STOJÍ OŠETŘENÍ TÍMTO PŘÍSTROJEM?
Cena ošetření pomocí ultrazvukové žehličky se pohybujem okolo 150,- Kč - 400,- Kč v závislosti na délce vlasů a druhu a množství použitého materiálu (regenerace) - výběr možný ze všech druhů kondicionérů, masek a výživných sér.