Prodlužování a zahušťování řasMít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. Použití očních linek, řasenek, různých technik očního make-upu se stalo samozřejmostí. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas, a dokonce je možná i jejich transplantace.

"Žena bojuje a vítězí jediným pohledem."Přírodní norkové řasy - NOVINKA - TREND CELEBRIT
Ultra lehké, velmi jemné na dotek - maximálně přirozený vzhled řas

Novým trendem v prodlužování řas je zaměření na využití přírodních materiálů. K prodlužování řas se až dosud převážně používaly synteticky vyráběné řasy. Přírodní řasy jsou však vzhledově přirozenější, proto jejich obliba roste nejen mezi celebritami jako jsou například zpěvačka a herečka Jennifer Lopez nebo top modelka Heidi Klum.

Proč norkové řasy?
Pro výrobu se používají 100% přírodní vlákna srsti norka sibiřského, která mají podobnou strukturu jako lidské řasy. Dalším zpracováním přírodních vláken se získávají řasy, které jsou jemnější, lehčí a působí více přirozeně než syntetické řasy. A právě přirozenost přírodního materiálu je hlavní předností norkových řas.
Tloušťka norkových řas se pohybuje mezi 0,1 - 0,15 mm. Norkové řasy mají drobné odchylky v zakřivení či na povrchu podobně jako lidské řasy. Prodlužujeme-li norkovými řasami získáváme tak přirozenou řasovou linii, kterou lze dále korigovat zakřivením a natočením řas.
Oproti tomu syntetické řasy jsou vyrobeny se strojovou přesností - v délce, tloušťce a zakřivení. Norkové řasy jsou proto ideálním řešením pro krásně dlouhé a husté řasy s dokonale přirozeným vzhledem.

5× PLUS pro norkové řasy
 • 3D efekt s individuální úpravou zakřivení a natočení.
 • Přírodní materiál podobný lidským řasám.
 • Nejvyšší možná přirozenost řasové linie.
 • Pohodlnost a lehkost, nezatěžují lidské řasy a dají se aplikovat 1-3 na jednu přírodní řasu
 • Mimořádná jemnost řas na dotek.


Hedvábné syntetické řasy
Hezké řasy pro dokonalý pohled, na který se nezapomíná

 • jsou vyrobeny ze syntetického polyesterového vlákna
 • jsou těžší a plnější než norkové
 • více zatěžují přírodní řasy
 • mají vysoký lesk
 • jsou ideální pro dramatický výrazný vzhled

Přirozené, lehké a perfektně držící prodloužené řasy
Vyznačují se přirozeností, neboť prodloužené řasy se pečlivě nanášejí jedna po druhé na řasy klientky. Řasy se spojují speciální elastickou technologií, která je dokonale pružná a zdravotně nezávadná. Pomocí tohoto prodlužovacího systému řas je výsledný efekt velmi přirozený a prodloužené řasy perfektně drží.Metoda prodlužování ŘASA NA ŘASU
Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto působí naprosto přirozeně, jsou lehké, a proto nezpůsobují vypadávání přírodních řas. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Veškerý používaný materiál je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje Vaše přírodní řasy. Takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Lepidla
Používané lepidlo je na hypoalergenní, bezpečné a ve většině případů nevyvolává alergie, ani nedráždí.
 
Kontraindikace

 • přecitlivělost a alergie, projevující se slzotokem nebo svěděním očí
 • ekzém v oblasti očního okolí
 • zánětlivá onemocnění oka, očního okolí nebo spojivek, projevující se svěděním, zčervenáním a zvýšením slzením oka


Široký výběr barevných odstínů a provedení řas

 • Vyberte si z nekonečné řady možných délek, tloušťek a různých natočení.
 • Samozřejmostí je široká škála barev a jejich odstínů.

Jak probíhá prodlužování řas?
Naše kosmetičky jsou profesionálně vyškolené. Podle tvaru obličeje, odstínu pleti, barvy očí, kvality přírodních řas, ale i životního stylu Vám poradí, jaké řasy jsou pro Vás nejvhodnější.
Aplikace prodlužování řas metodou B-Lashes trvá 60 - 120 minut, v závislosti na počtu prodlužovaných řas.

Jak dlouho vydrží prodloužené řasy?
Prodloužené řasy vydrží při správné péči stejně dlouho jako Vaše vlastní přírodní řasy, které vypadávají přibližně jednou za měsíc. Naše kosmetička Vám doporučí na základě anatomie a růstu Vašich řas, jak často je třeba řasy doplňovat a jak o ně pečovat. Ideální je doplňovat řasy pravidelně jednou za měsíc, aby Vaše řasy byly stále krásné, husté a svůdné.

 

Historie prodlužování řas

Kdy a kde vznikla myšlenka zkrášlování řas a jak se vyvíjely jeho metody. Více

Jaký je rozdíl mezi metodou řasa na řasu a tradičními způsoby prodlužování řas?

Různé metody se liší hned v několika základních bodech. Více