OLAPLEX


NOVÉ REVOLUČNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ

Toto je za poslední dobu jeden z nejrevolučnějších výrobků v kadeřnickém průmyslu.
 
 Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Při barvení se již nemusíte obávat poškozených vlasů. Olaplex umožňuje odbarvování již zesvětlených vlasů a při tom je zároveň regeneruje a opravuje. Olaplex byl testován prakticky na každém typu vlasů – asiatské, evropské, africké, chemicky ošetřené i přírodní. A fungoval!
 
Olaplex se může použít jako systém pro dokonalé barvení a to přidáním do barvy nebo zesvětlovače, čímž se výrazně sníží možnost poškození vlasů, nebo jako samostatné ošetření, které obnovuje poškozené struktury vlasu. Jedná se o originální chemickou recepturu, která bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím.
 
Olaplex je možné zakoupit i jako domácí péči, čímž můžete Vy sami prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou regeneraci. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními.
 
Takovému přípravku nelze konkurovat!!!