DIAGNOSTIKA VLASŮ


Trichologické vyšetření
Během 15 minutového vyšetření vlasovou mikrokamerou zjistíte jak pomoci Vašim vlasům a vlasové pokožce. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám, jak změnit péči o vlasy i pokožku. Cena služby je 200,- Kč. Objednat se také můžete na Rašelinovovou proceduru. Doporučujeme ji zejména v případech, kdy chceme zlepšit stav vlasové pokožky (proti lupům, svědění, atd...). Přijďte na diagnózu vlasové pokožky pomocí speciální vlasové kamery. Mikrokamera 250x zvětší vlas, diagnostikujeme s její pomocí Váš problém a zkonzultujete ho s naším trichologem. Poradíme Vám nejlepší řešení a pokud to bude potřeba, budete moci absolvovat rašelinovou proceduru, která trvá hodinu a půl a její cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu. 
Rašelinová procedura
Tato kúra je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech atd. Garantujeme Vaši spokojenost. Za hodinu a půl může být Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená. To vše bez použití kortikoidů nebo silikonů. Cena 1.150,- Kč, dle spotřebovaného materiálu (odvíjí se od délky a hustoty vlasů). 


Zároveň je u nás možné i zakoupení přípravků značky Kapyderm pro domácí použití a následnou péči o vlasy a pokožku hlavy.