NANOKERATIN & BRAZILSKÝ KERATIN


NANOKERATIN

Revoluční, patentovaná a biomimetická technologie NK3000S s jedinečnými složkami, které vyplňují volná místa mezi kutikulami, uzavírají kutikulu a vytváří přirozený proces obnovy vlasu tím, že ukotvují pigmenty a výživné látky, což umožňuje samoošetření vlasu zevnitř.

Profeisonální péče - luxusní profesionální ošetření
V rámci profesionálního segmentu systém NANOKERATIN nabízí salónní servis:
NAVRÁCENÍ ZTRACENÉ VITALITY - pokroková obnova poškozených vlasů v důsledku barvení a odbarvování
JEMNÉ VYHLAZENÍ - jemná změna struktury vlasů
ÚPLNÉ VYHLAZENÍ - změna struktury vlasů na dokončení vyhlazení.

Domácí ošetření - pravý potenciál vašich vlasů
3 salónní ošetření jsou posílena produkty na domácí ošetření. Každé z nich má svůj šampon, kondicionér a masku:
PŘIROZENÉ VLASY - výtažky z oleje květu kamélie a panenského sezamového oleje dodají intenzivní ošetření, vitalitu a lesk. Chrání vlasy ped toxiny z vnějšího prostředí.
BARVENÉ VLASY - výtažky z oleje květu kamélie a organického bambuckého másla zabrání vyblednutí barvy ve vlasech, což je perfektní odpověď na revitalizaci a prodloužení barevné brilantnosti vlasů.
CITLIVÉ/ CHEMICKY OŠETŘENÉ VLASY - výtažky oleje květu kamélie a muškátu suché a kudrnaté vlasy vyživují, zaručí anti-aging efekt, vlasy hydratují a ponechávají je v perfektním kondici.
 


BRAZILSKÝ KERATIN

Keratinové ošetření je revoluční brazilská kúra, která narovná, vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy. Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po brazilském keratinovém ošetření se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky. Nebudete již muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou. Celá aplikace trvá pouhé 2 hodiny a Vaše vlasy vydrží krásně lesklé, hebké a rovné 3-4 měsíce. Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty titanové žehličky se aktivuje. Tím vlasy narovná a vyhladí.
 
Brazilské keratinové ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krepaté, zničené, apod.) a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje. Všechny produkty používané při aplikaci keratinu prošly zkouškami Státního Zdravotního ústavu v Praze a obdržely certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU.