Prodlužování a zahušťování vlasů


Dnes žijeme ve světě, kde čas znamená hodně a životní tempo se stále zvyšuje. Někdy bychom si přáli mít narostlé krásné, dlouhé a husté vlasy dříve, než je to reálné. Doby, kdy byl tento problém řešitelný, jsou již pryč. Prodlužování a zahušťování vlasů se stává mezi ženami absolutním hitem. Za pár okamžiků se můžete chlubit vlasy, které by Vám jinak rostly mnoho let. V našem salonu používáme k prodlužování a zahušťování vlasů dvě metody:
 
Hair Talk Extensions – je metoda, při které nepoužíváme škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné! Hair Talk Extensions jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní. V systému prodlužování a zahuštění Hair Talk používáme skládaný přírodní vlas nejvyšší kvality pocházející z Indie. Pro více odvážné nabízíme syntetické vlasy v různých módních barvách.
 
Hair Extension SO.CAP. – je metoda, při které se za tepla prameny vlasů připevňují, velmi šetrně, pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažená v živých vlasech, proto Váš vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst. Po 3 až 5 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je potřeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy. Při této metodě se používají přírodní indické ale i evropské vlasy.